درباره ما

استودیو معماری سپهران در زمینه معماری و ساخت، در تمامی مراحل پروژه با شما در تعامل است و با توجه به نیازهای شما، بهترین خدمات را ارائه می دهد.

خانه از شما، همه چی با ما!

برای استفاده از خدمات ما، نیازی به پول نقد نیست، کافیست زمین یا خانه داشته باشید.

شما چه می خواهید؟

طراحی نقشه های معماری

طراحی و اجرای پروژه‌های معماری: از جمله طراحی و اجرای ساختمان‌های مسکونی، تجاری، صنعتی، فرهنگی، درمانی، مذهبی و غیره. طراحی داخلی: شامل طراحی داخلی مسکونی، تجاری، اداری، هتل‌ها، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و سایر کاربری های مورد نیاز کارفرمایان. طراحی شهری و شهرسازی: از جمله طراحی شهری فضای لنداسکیپ، فضای سبز، پارکینگ، فضای باز، فضای شهری و غیره. مشاوره و طراحی نما: در این خدمات، با توجه به نیازهای پروژه و سلیقه شما، طرح‌های نما با کیفیت و اصولی مطابق با علم روز را ارائه می‌دهیم. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی: شامل برنامه‌ریزی و طراحی دکوراسیون داخلی، نورپردازی، انتخاب و مشاوره در خرید مصالح دکوراسیونی و غیره.

ساخت و نظارت بر اجرا

مشاوره در ساخت و امور اجرایی: در این خدمات، با شناخت و بررسی امکانات و محدودیت های پروژه، مشاوره در امور مختلف ساخت و ساز از جمله انتخاب بهترین مصالح و تجهیزات ساختمانی، مدیریت پروژه، کنترل کیفیت کار و متره براورد هزینه ها به شما ارائه می‌شود.

اجرای تاسیسات ساختمان

اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان شامل برق و لوله کشی اجرای سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان است. با توجه به تجربه و دانش فنی تیم ما، ما در تمامی مراحل پروژه با شما در تعامل بوده و با توجه به نیازهای شما، بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

با ما در ارتباط باشید
و دنیای معماری مدرن را کشف کنید